Domino
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sanctiuni si Decizi T6

3 participanți

In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  OchiReci Mier Apr 09, 2008 12:28 pm

Faza I

* Avertisment : Seba_bm [A], Cristinel_38 [D], _Tzumpy_ [D] pentru nejucarea unui meci pana pe 3 aprilie

* Grupa D : Meciul OchiReci - Cristinel_38 = 0 - 5 / Deconectare la 1 - 1 , 210 - 165 si neintoarcere in termenul regulamentar [ 10 minute ]

* Grupa D : Meciul _Tzumpy_ - Cristinel_38 = 0 - 0 / Nejucare in termenul regulamentar, imposibilitate de a determina cine a fost mai activ.

* Grupa C: Meciul Adijrz - Cristofer_Cornel = 5 - 0 / Activitatea si dorinta de joc a fost de partea lui Adijrz, Cristofer nu sa sinchisit prea mult, dovada fiind si faptul ca dupa ce a jucat cu Maysa acesta a parasit jocul, nejucand cu Adijrz care le-a fost si observator

* Avertisment : Adijrz [C] [1] , Cristofer_Cornel [C] [1] , _Tzumpy_ [D] [2] , Cristinel_38 [D] [2] - pentru nejucarea tuturor meciurilor pana la termenul limita.

* Eliminare : Seba_bm [A] - eliminat pentru ca la termenul limita si dupa 1 avertisment in prealabil a jucat doar 25% dintre meciuri [1/4]


Avertismente
1 avertisment : Adijrz, Cristofer_Cornel [ inca 2 si sunteti eliminati ]
2 avertismente : _Tzumpy_, Cristinel_38 [urmatorul inseamna eliminare]
OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  seba_bm Joi Apr 10, 2008 8:24 am

silviu eu chiar am vrut sa joc toate meciurile din grupa dar mi s a comunicat de catre oana ca am fost deja descalificat chiar in momentul desfasurari unei partide mai exact cu lunalevi si asta s a intamplat duminica 6 aprilie
tu mi ai comunicat ca pot juca numai sa termin meciurile pana la data limita dar oana a zis ca sunt descalificat
o decizia se ia de un comitet de organizare si se posteaza in numele a tuturor
nu unul zice intr un fel si altul altceva mai ales fara sa va consultati
seba_bm
seba_bm
General
General

masculin
Numarul mesajelor : 156
Varsta : 46
Location : Baia Mare
Age : 30
Data de inscriere : 18/11/2007

http://profil.neogen.ro/seba_bm

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  oana3 Joi Apr 10, 2008 9:46 am

Seba...eu in locul tau n-as avea atata tupeu sa mai si comentez...Silviu a postat gresit si stai linistit, ca deciziile se iau impreuna! Dar, ca sa nu existe discutii, am sa redau cum s-au desfasurat lucrurile!
Regulamentul suna asa : Fiecare jucator trebuie sa joace cel putin un meci pana pe 03.12 ora 21:00
* Fiecare jucator trebuie sa joace cel putin 3 meciuri pana pe 06.12 ora 21:00
Dupa ce ai fost avertizat de mine ca nu-ti respecti disponibilitatea, ai aparut in data de 5.04 , spunand ca ai avut probleme si ca de acum incolo esti disponibil!!!! Am tacut si desi, conform reg., dupa 3 avertismente, esti eliminat automat, te-am lasat sa vad ce faci in continuare. In data de 6 ai intrat si ai jucat primul meci . Am sperat ca ai sa ai bunul simt sa stai sa faci tot posibilul sa joci cele 3 meciuri pana la ora 21,00 . Dar, surpriza...in jur de ora 17,00 ai disparut si n-ai mai intrat nici seara dupa ora 22,00 si nici luni dimineata la ora 8,00, desi asa ai dat disponibilitate si ma gandeam ca daca tot ti-ai rezolvat problemele, ai sa fii la orele scrise de tine . Apoi ai aparut ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat, abia luni seara , cand ai vrut sa joci cu luna si eu am oprit jocul! Pai cam cat crezi tu ca ar trebui incalcat regulamentul pentru tine seba?
In ceea ce-l priveste pe Silviu, ca sa ne intelegem, te-a eliminat pentru nejucarea celor 3 meciuri pana pe data de 06.04, ora 21,00, dupa ce in prealabil fusesesi avertizat de 3 ori! Noi suntem acoperiti de regulament seba, tu mai ai ceva de comentat?
Eu iti urez multa bafta in turneele viitoare , insa te rog sa retii, ca decizia va fi aceeasi in cazul in care incalci regulamentul!
Daca reusesti sa te descurci cu disponibilitate strict la ora 8 dimineata si numai dupa ora 22,00 seara, fara sa incalci regulamentul, nu va fi nici o problema, in caz contrat, va trebui sa suporti consecintele!

oana3
Winner T6 [2], T4 [1], Liga [3]
Winner T6 [2], T4 [1], Liga [3]

feminin
Numarul mesajelor : 203
Data de inscriere : 18/11/2007

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  OchiReci Joi Apr 10, 2008 10:27 am

seba_bm a scris:silviu eu chiar am vrut sa joc toate meciurile din grupa dar mi s a comunicat de catre oana ca am fost deja descalificat chiar in momentul desfasurari unei partide mai exact cu lunalevi si asta s a intamplat duminica 6 aprilie
tu mi ai comunicat ca pot juca numai sa termin meciurile pana la data limita dar oana a zis ca sunt descalificat
o decizia se ia de un comitet de organizare si se posteaza in numele a tuturor
nu unul zice intr un fel si altul altceva mai ales fara sa va consultati

OchiReci a scris:* Eliminare : Seba_bm [A] - eliminat pentru ca la termenul limita si dupa 1 avertisment in prealabil a jucat doar 25% dintre meciuri [1/4]

Mea culpa, nu ai fost eliminat pentru ca nu ai jucat pana la termenul limita ci pentru ca ai primit 3 avertismente. Avertismentele au fost acordate dupa cum urmeaza:

1. Avertisment pentru nerespectarea disponibilitati.
2. Avertisment pentru ca pana pe data de 3.04.2008 nu ai jucat nici un meci
3. Avertisment pentru ca pana pe data de 6.04.2008 nu ai jucat 3 meciuri


Astfel pe 7.04.2008 Oana doar ti-a comunicat ca esti eliminat. Decizia a fost unanima si luata de intreg Consiliu. Desigur pe forumul privat destinat noua. Oana nu a facut nimic altceva decat sa iti comunice decizia si sa o puna in practica.

Lista ta de partide cuprinsa intre 1.04 - 7.04:

05.04.2008 /// 11.37 - 12.06 /// Seba_bm - Cristina30 = 0 - 4 [ Liga de Domino ]
05.04.2008 /// 12.19 - 12.44 /// Seba_bm & Cristina30 - Pinochio678 & Adijrz = 3 - 1 [ T4]
06.04.2008 /// 10.32 - 11.03 /// Seba_bm - Cristinel_38 = 2 - 2 [ Liga de Domino ]
06.04.2008 /// 11.18 - 11.56 /// Seba_bm - Pinochio678 = 2 - 2 [ Liga de Domino ]
06.04.2008 /// 17.12 - 17.47 /// Seba_bm - Uzzy2peu = 4 - 1 [ T6]
06.04.2008 /// 17.55 - 18.28 /// Seba_bm - Eli_eli185 = 3 - 1 [ Liga de Domino ]
07.04.2008 /// 22.03 /// Seba_bm - LunaLevi [T6]

OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  OchiReci Lun Apr 14, 2008 1:44 pm

Faza II

Grupa I

*Avertisment Cristofer_Cornel pentru nepostarea disponibilitati 2]
*Avertisment Cristofer_Cornel pentru nejucarea unui meci pana pe 12.04 [3]
* Cristofer_Cornel este descalificat in urma primiri a 3 avertismente




Grupa II

*Avertisment _Tzumpy_ pentru nepostarea disponibilitati [3]
* _Tzumpy_ este descalificata in urma primiri a 3 avertismente


OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  OchiReci Sam Apr 19, 2008 3:48 pm

Faza II

Grupa I

Cristinel_38 - Maysa = 5 - 0 / Nejucare in timpul regulamentar, stabilire rezultat pe baza activitati

* Avertisment LunaLevi pentru folosirea unui limbaj neadecvat [1]

OchiReci
OchiReci
Domino Warlord
Domino Warlord

masculin
Numarul mesajelor : 920
Varsta : 38
Location : Suceava
Data de inscriere : 17/11/2007

http://profil.neogen.ro/ochireci

Sus In jos

Sanctiuni si Decizi T6 Empty Re: Sanctiuni si Decizi T6

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum